Velký výprodej v dětském bazárku

bundy, kombinézy, mikiny – 20 Kč/kus
trička, kalhoty, rifle, mikiny, čepice, rukavice, šály – 20 Kč/kus

Kvalitní dětská obuv převážně s certifikátem „žirafka“ ve velikosti 16–40, značek Pegres, Jonap, Prestige, Pidilidi, Fare, Befado atd. Obuv pro všechny příležitosti: pro první krůčky, domácí, letní, zimní, celoroční, sportovní, do deště. Obuv nevhodného tvaru, materiálu, či na podpatku u nás nekoupíte.

Zařazujeme do nabídky „kompromis“ mezi klasickými a „bosými“ botami pro úzkou i širokou nožku českých i zahraničních značek.

Vyškolená prodavačka Vám pomůže s výběrem správné obuvi pro Vaše dítě (podle účelu, správné délky, šířky, výšky nártu, pro vložení ortopedických vložek.

Malé děti mají sníženou citlivost nohou. Můžete je nacpat do malých bot a ony se skrčenými prsty u nohou budou chodit a běhat bez kňourání. Tím se jim často nenávratně ničí nohy a v dospělosti pak mají problémy s bolestí nohou, kolen, kyčlí a zad. Proto nepodporujeme prodej dětské obuvi přes internet.

Pokud máte vyrobeny ortopedické vložky na míru, vezměte je prosím s sebou. Pokud máte podezření na nesprávnou chůzi dítěte (špičkama k sobě nebo jinou), můžete to konzultovat s prodavačkou, která má letité zkušenosti a ví, jak problém vyřešit. Pro zákazníky máme k dispozici letáček s cviky pro ploché nohy.

Nabídka vzorů obuvi není přehnaná, stejně jako ceny. Neplatíme nájem, proto si můžeme dovolit mít nízké ceny. Platba je možná hotově a platebními kartami (V-pay, Visa Electron, MasterCard Electronic, Maestro, Union Pay, JCB a Dinners Club).

Vybíráme z nabídky

Například plátěnky a papuče Befado

VelikostCena
18–24300 Kč
25–30350 Kč
31–40370 Kč

Máme různé vzory (nejen co je na obrázku).